صفحه نمایش هولوگرافی LED جلوه بصری 3D شناور را بدست می آورد

برای همیشه لطفا برای LED ، هوشمند ، نوآورانه ، تحقیق و توسعه تولید کنندگان محصول برنامه های صفحه نمایش LED ، 10 سال از رهبری تحقیق و توسعه فناوری محصول محصول صفحه نمایش ، تجربه تولید! چهار سری محصول اصلی: سری صفحه نمایش غول پیکر تاشو ، سری های معمولی صفحه نمایش LED ، سری مصرف کننده های درجه غیرنظامی ، و سری سیستم کنترل پنل هوشمند ، به طور کامل نیازهای شما را برای راه حل های صفحه نمایش بزرگ صفحه نمایش سفارشی را برآورده می کنند.

صفحه نمایش هولوگرافی LED به جلوه بصری 3D شناور  

در زمینه برنامه های نمایشگر LED ، در حال حاضر دو دسته عمده محصولات برای جلوه های بصری هولوگرافی چشم 3D برهنه وجود دارد. آنها صفحه نمایش هولوگرافی به رهبری غیرنظامی و صفحه نمایش شفاف هولوگرافی به رهبری تجاری هستند. هر دو می توانند سناریوهای مختلف برنامه را پوشش دهند ، و اندازه های مختلف نیاز به عملکرد عملکرد صفحه نمایش برای محصولات هولوگرافی LED دارند.

صفحه نمایش هولوگرافی LED
معرفی دقیق این محصول در ادامه با شما به اشتراک گذاشته می شود. در اینجا برخی از الزامات ویژه برای محتویات پرونده های بازی شده توسط محصولات هولوگرافیک هدایت شده برای ارتباط با شما و توضیحات ارائه شده است. به هر حال ، من همچنین چند فایل قالب ساده برای مرجع در اختیار شما قرار می دهم.

صفحه نمایش هولوگرافی
صفحه نمایش هولوگرافیک رهبری ، چه از نظر سطح غیرنظامی و چه از نظر درجه تجاری ، قبل از هر چیز ، آنها متعلق به گروه بزرگی از محصولات کاربردی نمایشگر led هستند ، بنابراین هر صفحه نمایش معمولی با رهبری معمولی می تواند تصاویر عادی و پرونده های ویدیویی را پخش کند ، همچنین می تواند به طور عادی بازی کند . از. همه من می دانم که شما لازم نیست بیش از حد شرح دهید.


با این حال ، اگر صفحه نمایش هولوگرافی LED کاملاً ویژگی های محصول خود را منعکس کند و جلوه بصری شناور 3D چشم غیرمسلح را به نمایش بگذارد ، دستیابی به پرونده های ویدیویی معمولی غیرممکن است. داشتن یک منبع منبع متناسب با الزامات لازم است.
در حقیقت ، الزامات منبع نیز بسیار ساده است ، تا زمانی که بتوانید یک نکته را برآورده کنید: محتوای مورد نظر را تا حد امکان با محتوای فیلم تصویری پس زمینه سیاه خالص بازی کنید ، نه یک منبع واقعی 3D. بگذارید نگاهی به برخی از مطالب ساده زیر بیاندازیم تا درک آن آسان شود.

صفحه نمایش هولوگرافی LED

 

ویژگی صفحه نمایش هولوگرافی LED:

صفر هزینه سازه
صفحه فن به شکلی انعطاف پذیر نصب شده است ، نیازی به ساختاری ندارد و با آویز بدون سربار اضافی حمل می شود.

فیلم 2D / 3D را پخش کنید
صفحه فن می تواند فیلم 2D / 3D پخش کند. بدون صفحه نمایش ، جلوه 3D واقع بینانه است و صفحه نمایش معمولی LED نمی تواند مطابقت داشته باشد.

روشنایی تا 1600CD
نمایشگر LED داخلی داخلی حداکثر میزان روشنایی 1200CD را دارد ، در حالی که صفحه نمایش فن به 1600CD می رسد ، که دورتر است.

انتقال شبکه نیازی به تابلو و جعبه سیگنال ندارد
با WIFI می توانید مستقیماً فایلها را به شبکه منتقل کنید. برخلاف نمایشگرهای LED ، برای انتقال سیگنال و شبکه باید کارتهای دریافت ، کارت ارسال ، تابلوهای سیگنال و جعبه ها را اضافه کنید.

1/3
فقط 1/3 از قیمت صفحه نمایش LED. بدون نیاز به نصب سازه ، هیچ نرم افزار اضافی و سخت افزاری ، قیمت کلی هزینه تنها 1/3 از صفحه نمایش LED است.

واحد واحد فقط 0.85KG
همان 50 سانتی متر است ، واحد تک صفحه نمایش فن تنها 0.85 کیلوگرم وزن دارد ، و جعبه آلومینیومی تک ریخته گری وزن آن 7.5 کیلوگرم است.

جهت اطلاع از قیمت   با ما تماس بگیرید صفحه نمایش هولوگرافی LED. با تشکر!

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-20:00(به وقت پکن)
Fax :
13430820213
تلفن :
13430820213(زمان کار)
Email :
sales@forever3-led.com
آدرس کارخانه :
طبقه 3 ، ساختمان مجتمع ، پارک پیشرفته JiaTeLi ، Shiyan ، Bao \ 'یک منطقه ، شنژن
contact us