رابطه بین مقیاس خاکستری و روشنایی صفحه نمایش LED

رابطه بین مقیاس خاکستری و روشنایی صفحه نمایش LED

برای دانستن   رابطه بین مقیاس خاکستری و روشنایی صفحه نمایش LED است ، ما باید بدانیم که مقیاس خاکستری صفحه نمایش و روشنایی صفحه نمایش در ابتدا چیست؟

رابطه بین مقیاس خاکستری و روشنایی صفحه نمایش LED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

           همچنین می توان سطح خاکستری صفحه نمایش LED را روشنایی صفحه نمایش LED نامید. سطح خاکستری نیز خط میانی نامیده می شود. بیشتر برای انتقال تصاویر استفاده می شود. 16 سطح ، 32 سطح و 64 سطح وجود دارد. از پردازش ماتریس برای پردازش پیکسل های پرونده در سطح 16 ، 32 و 64 استفاده می کند. تصویر واضح تر است. چه تک رنگ باشد ، دو رنگ ، نمایشگر LED با رنگ کامل ، برای نمایش یک تصویر یا انیمیشن ، لازم است که روشنایی هر LED را که پیکسل را تشکیل می دهد تنظیم کنید ، و درجه ظرافت تنظیم آن چیزی است که معمولاً آن را فارغ التحصیلی می نامیم.

                     دو روش برای کنترل سطح خاکستری صفحه نمایش LED وجود دارد: یکی تغییر جریان جریان و دیگری مدولاسیون عرض پالس. 1. جریان جاری شده از طریق LED را تغییر دهید. به طور کلی ، لوله LED اجازه می دهد تا جریان کار مداوم در حدود 20 میلی آمپر باشد. علاوه بر اشباع LED قرمز ، دیگر مقیاس خاکستری LED اساساً متناسب با جریان موجود در آن است. روش دیگر استفاده از اینرسی بصری چشم انسان است ، با استفاده از پالس عرض از روش تعدیل برای اجرای کنترل مقیاس خاکستری استفاده می شود ، یعنی برای تغییر دوره ای پهنای نبض نور ، تا زمانی که دوره روشنایی مکرر به اندازه کافی کوتاه است ، چشم انسان احساس نمی کند که پیکسل روشنگر در حال لرزیدن است.
   از آنجا که مدولاسیون عرض پالس برای کنترل دیجیتال مناسب تر است ، در امروز ' استفاده گسترده از میکرو کامپیوترها برای تهیه محتوای صفحه نمایش LED ، تقریباً در تمام نمایشگرهای LED از کنترل مدولاسیون عرض پالس برای کنترل سطح خاکستری استفاده می شود.

                     سیستم کنترل ال ای دی معمولاً از سه بخش اصلی تشکیل شده است: جعبه کنترل اصلی ، برد اسکن و واحد کنترل صفحه نمایش. کادر کنترل اصلی داده های روشنایی هر لایه از پیکسل ها را از کارت صفحه نمایش رایانه بدست می آورد و سپس داده ها را به تعداد زیادی تابلوی اسکن مجدداً اختصاص می دهد ، که هر یک مسئولیت کنترل چندین ردیف (ستون) بر روی LED را دارند. نمایشگر ، و هر ردیف (ستون) سیگنال کنترل نمایشگر LED فوقانی در حالت سریال منتقل می شود. در حال حاضر دو راه برای انتقال سریال سیگنال های کنترل نمایشگر وجود دارد.

                     یکی این است که سطح خاکستری هر نقطه پیکسل را روی صفحه اسکن کنترل کنید ، صفحه اسکن مقدار خاکستری هر ردیف پیکسل ها را از جعبه کنترل تجزیه می کند و سپس به صورت سریال سیگنال های روشنایی هر ردیف LED را در یک پالس می چرخاند. فرم. برای کنترل روشن بودن نور به LED مربوطه منتقل کنید. در این روش از دستگاه های کمتری استفاده شده است ، اما میزان داده های منتقل شده سریال بزرگتر است زیرا هر پیکسل در یک دوره روشنایی مکرر به 16 پالس در 16 سطح خاکستری نیاز دارد و به 256 سطح خاکستری نیاز دارد. 256 پالس ، به دلیل محدودیت فرکانس عملکرد دستگاه ، به طور کلی فقط صفحه نمایش LED را قادر می سازد تا به 16 سطح خاکستری برسد.


                     دوم ، یکی مدولاسیون عرض پالس است. انتقال سریال برد اسکن سیگنال تعویض هر LED نیست بلکه یک مقدار خاکستری باینری 8 بیتی است. هر LED برای کنترل زمان روشنایی دارای مدولاتور عرض پالس مخصوص به خود است. بنابراین ، در یک دوره روشنایی مکرر ، هر نقطه پیکسل تنها به 4 پالس در مقیاس خاکستری 16 سطح و تنها 8 پالس در مقیاس خاکستری با سطح 256 نیاز دارد که باعث کاهش فرکانس انتقال سریال می شود. با استفاده از این روش کنترل درجه بندی ال ای دی ، می توان کنترل درجه بندی 256 سطح را به راحتی انجام داد.

رابطه بین مقیاس خاکستری و روشنایی صفحه نمایش LED

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  روشنایی صفحه نمایش گریم و روشنایی صفحه نمایش LED یکی از پارامترهای مهم محصول است. برای استفاده بهتر از نمایشگر LED ، لازم است رابطه بین گریم و روشنایی صفحه نمایش LED را درک کنید.

           آیا اکنون رابطه بین Grayscale و Brightness of the Display LED می دانید؟  

رابطه بین مقیاس خاکستری و روشنایی صفحه نمایش LED

Share this Post:

یک ایمیل برای ما بفرستید

زمان کاری :
8:00-20:00(به وقت پکن)
Fax :
13430820213
تلفن :
13430820213(زمان کار)
Email :
sales@forever3-led.com
آدرس کارخانه :
طبقه 3 ، ساختمان مجتمع ، پارک پیشرفته JiaTeLi ، Shiyan ، Bao \ 'یک منطقه ، شنژن
contact us