صفحه نمایش 3D FAN

صفحه نمایش 3D FAN

نمایش فن 3D

هولوگرام به رهبری طرفداران، به تازگی ضربه.   این فن، هنگام چرخش، یک صحنه 3D را در هوا ایجاد می کند که جهان را وحشت می دهد.

اعتقاد بر این است که این صفحه هولوگرام می تواند به عنوان یک صفحه نمایش برای تبلیغات، آموزش، و غیره استفاده شود.   با استفاده از تکنیک POV یک تصویر را در هوا پخش می کند، به طوری که چشم انسان آن را به عنوان شناور در هوا تصور می کند.

در حال حاضر،   50 سانتیمتر    ، 70 سانتیمتر   100 سانتیمتر    نسخه   در وب سایت ما موجود است.

 

کاربردهای 3D Fan Display:

صفحه نمایش پنل هولوگرافی بدون درز 3D برای برنامه های تبلیغاتی سنتی مانند مراکز خرید بزرگ، فروشگاه های تخصصی، بارها، تئاتر ها، آسانسورها و غیره مناسب خواهد بود تا به بازاریابان کمک کند تا به جذب ترافیک، گسترش و به اشتراک گذاری محتوای تبلیغاتی دست یابند. همچنین برای آیتم های منحصر به فرد با جزئیات دقیق و یا ساختار داخلی غنی مانند ساعت، ظروف چینی، اتومبیل های مشهور، الماس، جواهرات، محصولات صنعتی و غیره مناسب است. همچنین می توانید شخصیت ها، کارتون ها و غیره را بیان کنید تا سه - ابعاد، روشن، لایه بندی شده و منحصر به فرد بیان.

ویژگی های 3D Fan Display:

صفحه نمایش هولوگرافی 3D براق، دارای یک اثر Stereoscopic قوی است، محصول را می توان به طور کلی در تمام جهات نمایش داده شده است، اثر بصری تکان دهنده است و تجربه قوی است، اثر چشمگیر خوب است، و اثر تبلیغات عالی است؛ آن به طور گسترده ای برای رسانه های تبلیغاتی، پس زمینه مرحله، آموزش تحقیقات علمی، سرگرمی های بازی، و غیره استفاده می شود. بسیاری از صنایع دارای توسعه پایدار قوی هستند؛ محصولات 3D holographic بسیار هدفمند هستند و دارای اثرات رندر خوب هستند. فن آوری جدید تکنولوژی، هزینه پایین تر از دستگاه های نمایش سنتی خارجی؛ اصل نمایشگر ویژه، مصرف انرژی کم، صرفه جویی در انرژی و حفاظت از محیط زیست. کنترل خوشه APP، برنامه برنامه کوچک، راحت و راحت؛ روشنایی تا (1200Mcd) برای دیدار با جلوه های تبلیغاتی روز و شب، ارائه مزایا؛ صفحه نمایش هالوگرام 3D با صفحه نمایش 3D با صفحه نمایش 3D با   وضوح بالا و میزان بازخوانی بالا، نمایش طولانی مدت را افزایش می دهد.

صفحه نمایش فن 3D

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

زمان کاری :
8:00-20:00(به وقت پکن)
FAX :
13430820213
Business Phone :
13430820213(زمان کار)
Email :
sales@forever3-led.com
آدرس کارخانه :
طبقه 3 ، ساختمان مجتمع ، پارک پیشرفته JiaTeLi ، Shiyan ، Bao \ 'یک منطقه ، شنژن

Send Us an Email

contact us